Kilka słów do "mikrofonu"

Cześć !

Miło mi gościć Cię na moim blogu, który poświęcony jest tematyce biznesu i jego poszczególnych dziedzin. Rekinwbiznesie.pl to miejsce gdzie znajdziesz wiele inspirujących i motywujących informacji, a przede wszystkim znajdziesz cenną i praktyczną wiedzę, co z kolei jest priorytetem tej strony.

Będę dzielił się z Tobą ciekawymi spostrzeżeniami i przemyśleniami, a także doświadczeniem, które zdobywam jako przedsiębiorca – praktyk. Mam nadzieję, że informacje jakie będą się tu pojawiać niejednokrotnie pomogą Ci w zarządzaniu własną karierą zawodową. Pomogą Ci stawać się bardziej przedsiębiorczym i dostrzegać wiele możliwości oraz pomysłów na udany biznes. Pewnie zastanawiasz się dlaczego to robię. Otóż składa się na to kilka czynników. Przede wszystkim to, że w Polsce mało kto stara się szerzyć ciekawe spostrzeżenia i praktyczną wiedzę o biznesie. Warto dzielić się swoją wiedzą, a jeszcze bardziej warto ją zdobywać. Jest takie powiedzenie:

„Każdą porażkę da się przezwyciężyć, jeśli posiadasz odpowiednią wiedzę”

To zdanie jest niezwykle prawdziwe, ponieważ jeśli masz odpowiednie zasoby w głowie, to wiesz jak prawidłowo planować drogę, na końcu której widnieje baner z napisem sukces. Ta droga w głównej mierze zależy tylko od Ciebie. Pamiętaj, że wszystko zaczyna się i kończy w Twojej głowie. Z niej wychodzą wszystkie myśli, które kierują Twoim życiem i biznesem. To myślenie i wewnętrzną mentalność można kształtować, zmieniać… to nie jest rzecz dana raz na zawsze, a Ja jestem tu po to by pokazać Ci, że da się to zrobić.

Niekonwencjonalna zmiana mentalna i przedsiębiorca nie trzyma się okrojonego szablonu, dlatego też dopiero w tym momencie powiem kilka zdań o sobie…

Mam na imię Marcin, mam 25 lat i obecnie mieszkam w Kielcach. Pomimo swojego młodego wieku (dla jednych może tak, dla innych może już niekoniecznie – ja się czuję młodo ! 😀 ), od pewnego czasu prowadzę firmę handlową. Zajmuję się dystrybucją szeroko pojętych materiałów budowlanych, hydraulicznych i elektrycznych (także: www.budomiks.pl). Asortyment, którym dysponuję jest na tyle duży, że z powodzeniem mogę oferować kompleksowe wykonanie domu wraz z jego wykończeniem. W tym czasie mogłem zmierzyć się z wieloma zagadnieniami biznesowymi, co pozwoliło zdobyć cenną wiedzę i doświadczenie. Zanim jednak otworzyłem firmę jako przedsiębiorca, skończyłem studia z tytułem magistra inżyniera. Bardzo lubię czytać książki i poszerzać swoją wiedzę związaną z przedsiębiorczością, ekonomią i ogólnopojętnym biznesem. Ta tematyka jest moją pasją, przez co ciągle poszukuję nowych możliwości i pomyslów na ciekawe rozwiązania biznesowe.


Jeśli myślałeś kiedyś o tym:
  • by poszerzać wiedzę z zakresu sprzedaży, marketingu i ogólnej tematyki biznesowej,
  • by pobudzać swą kreatywność, w celu znalezienia interesującego pomysłu na biznes,
  • by porzucić pracę na etacie, znaleźć sposób na siebie i na nim zarabiać,
  • by nauczyć się inteligetnie zarządzać swoimi finansami,
  • by inspirować i motywować się do działania,

to ten blog jest dla Ciebie ! Oznacza to, że nie chcesz podążać za tłumem. Chcesz by Twoje życie było wyjątkowe, nieszablonowe, nieprzeciętne i jesteś świadom tego, że każda Twoja wewnętrzna zmiana i rozwój przybliża Cię do sukcesu.

Życzę wielu inspiracji i ciekawych przemyśleń !

Marcin